Producenci grzejników z coraz większą uwagą tworzą swoje modele, dokładając wszelkich starań, by wypuszczane na rynek projekty powstawały i pracowały w zgodzie z naturą. Taki właśnie jest najnowszy grzejnik Zehdner - Zmart - powstały z troską o środowisko naturalne.

Zehnder Zmart to model z płaskim frontem, co jednoznaczne jest z jego ogromną uniwersalnością. Nie wybije się na pierwszy plan wnętrza, stworzy raczej subtelne jego tło; tym, co go wyróżnia, jest między innymi zaskakująca lekkość konstrukcji. Grzejnik jest bowiem nawet do 63% lżejszy od pozostałych, dostępnych na rynku wariantów płytowych.

Grzejnik Zehnder Zmart
Grzejnik Zehnder Zmart

 

Zmart jest również odporny na korozję - wszystko za sprawą wymiennika ciepła z tworzywa sztucznego, który mu ją zapewnia. Co więcej, instalacja grzejnika jest bezproblemowa, tak samo zresztą, jak jego obsługa; osiągnięcie optymalnej temperatury wnętrza nigdy nie było łatwiejsze.

Grzejnik Zehnder Zmart - podłączenia
Grzejnik Zehnder Zmart - podłączenia

Wszyscy Ci, których zaintrygował innowacyjny projekt Zehnder, będą mogli zaopatrzyć się w niego już w lipcu 2016 roku.

Zehnder udziela aż 15 lat gwarancji na ten model grzejnika. Możliwe jest to właśnie dzięki temu że do konstrukcji najważniejszej części grzejnika - wymiennika ciepła - zastosowany został polibutylen - tworzywo sztuczne, dzięki któremu wyeliminowane zostało ryzyko związane z korozją - która jest głównym wrogiem tradycyjnych grzejników płytowych.

Grzejnik Zehnder Zmart - budowa grzejnika
Grzejnik Zehnder Zmart - budowa grzejnika
Grzejnik Zehnder Zmart - odchylany od ściany
Grzejnik Zehnder Zmart - odchylany od ściany

 

Skontaktuj się z dystrybutorem

captcha

© katalog ZEHNDER - 2013 - 2019