Zehnder to światowej klasy producent rozwiązań grzewczych. Firma wywodzi się ze Szwajcarii, gdzie w 1930 roku wyprodukowała pierwszy grzejnik. Był to grzejnik żeberkowy, który stał się pierwowzorem produkowanego do dziś modelu Charleston.

Aktualnie firma Zehnder oferuje kompletne systemy ogrzewania, chłodzenia  i wentylacji dla użytkowników indywidualnych jak i obiektów przemysłowych oraz biurowych. W segmencie grzejników Zehnder proponuje szeroką ofertę standardowych i dekoracyjnych grzejników łazienkowych, pokojowych oraz kanałowych. Wielość modeli wraz z dużymi możliwościami indywidualizacji w zakresie wymiarów, powłok i kolorów oraz rodzajów podłączeń, sprawia że grzejniki Zehnder znajdują zastosowanie we wszelkich wnętrzach. 

Symbolem wszechstronności rozwiązań grzewczych firmy Zehnder jest grzejnik żeberkowy Charleston – niezastąpiony i sprawdzony klasyk grzejników rurowych o ponadczasowej formie, doskonałej wydajność cieplnej oraz bogatym wyborze wariantów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się również z pozostałymi modelami grzejników pokojowych oraz łazienkowych z kolekcji Podstawowej, Quality i Premium!

 

 

Skontaktuj się z dystrybutorem

captcha

© katalog ZEHNDER - 2013 - 2019