Zaktualizowaliśmy całą ofertę grzejników Zehnder i jest ona w całości zgodna z najnowszym katalogiem 2017. Znajdą tutaj Państwo wszystkie informacje jakie są potrzebne ku temu, aby zainteresować się konkretnym modelem kaloryfera - rysunki techniczne, zdjęcia oraz opisy produktów.

Katalog 2017 - Zehnder
Katalog 2017 - Zehnder


Jeśli szukasz czegoś do łazienki to z pewnością nie będziesz mieć z tym problemu. Znajdują się tutaj modele zbudowane z okrągłych rurek, kwadratowych, nowoczesne oraz klasyczne - dla każdego znajdzie się odpowiedni grzejnik. Nie inaczej jest oczywiście w przypadku kaloryferów dekoracyjnych, które oczywiście również znajdują się w katalogu.

Wśród modeli czysto pokojowych należy wyróżnić legendarny już grzejnik Charleston, który jest jednym z najpopularniejszych modeli w Europie. Poza nim znajdują się tutaj również inne kaloryfery, które równie dobrze ogrzeją Twój salon, kuchnię czy sypialnię.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki Zehnder i katalogiem 2017 we własnym zakresie. W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Skontaktuj się z dystrybutorem

captcha

© katalog ZEHNDER - 2013 - 2019