Grzejnik dekoracyjny Nova - Zehnder

Grzejnik Nova to dekoracyjny model, który został stworzony z myślą przede wszystkim o użytkowniku. Dostępny jest w wielu wersjach, a niektóre modele osiągają tak dużą moc cieplną, iż z pewnością poradzą sobie bez problemu z każdej wielkości salonem.

Roda - grzejnik z katalogu 2017

Roda składa się z paneli grzewczych, które są w stanie oddawać spore ilości ciepła. Grzejnik występuje w kilku wariantach, które różnią się przede wszystkim mocą. Firma Zehnder udostępnia model w wielu różnych kolorach, dzięki czemu łatwo dopasować go do różnych pomieszczeń.

Grzejnik Kleo - Zehnder

Grzejnik pokojowy Kleo to jeden z modułowych modeli, które mogą na życzenie zostać dokładnie dostosowane do różnych wymagań, postawionych przez potencjalnego użytkownika. Firma Zehnder oferuje wykonania kątowe, odpowiednio przycięte np. w kstałt trapezu lub inne formy.

Grzejnik Excelsior - Zehnder

Grzejnik modułowy Excelsior można kupić w wersji pojedynczej oraz podwójnej. Kaloryfer świetnie sprawdzi się w wielu różnych pomieszczeniach np. w łazience, salonie czy korytarzu, bowiem jego największą zaletą jest jego uniwersalność.

Grzejnik pokojowy Charleston - Zehnder

Grzejnik pokojowy Charleston znany jest już na całym świecie - to zdecydowanie najbardziej popularny kaloryfer szwajcarskiej firmy Zehnder. Model występuje w kilku wersjach o kilku różnych grubościach i rzędach grzewczych.

Skontaktuj się z dystrybutorem

captcha

© katalog ZEHNDER - 2013 - 2019