Kaloryfer Klaro - katalog 2017

Klaro to drabinka łazienkowa, stworzona przez firmę Zehnder.  Model złożony jest tylko z okrągłych rurek, zarówno kolektorów jak i profili grzewczych.

Grzejnik Cortina - Zehnder

Cortina to składająca się z okrągłych oraz kwadratowych elementów suszarka do mokrych ręczników, przeznaczona do stosowania głównie w łazience. Za stworzenie produktu odpowiada Zehnder.

Virando Bow - cennik 2017

Grzejnik Virando Bow zbudowany jest na planie prostej drabinki, aczkolwiek profile grzewcze zostały lekko wygięte w łuk. Model dostępny jest we wszystkich kolorach oferowanych przez markę Zehnder.

Virando - karta katalogowa 2017

Virando to grzejnik z gatunku drabinek łazienkowych, przeznaczony do ogrzewania pomieszczania i suszenia tkanin. Firma Zehnder, producent kaloryfera, udziela na swój wyrób pięć lat gwarancji.

Grzejnik Virando Bow Basic

Grzejnik Virando Bow Basic to podstawowa drabinka, znajdująca się w ofercie szwajcarskiej firmy Zehnder. Kaloryfer jest jednocześnie suszarką do mokrych ręczników oraz innych tkanin.

Grzejnik Virando Basic

Klasyczna drabinka łazienkowa Virando Basic będzie funkcjonalnym urządzeniem w każdej łazience. Kaloryfer zbudowany jest z prostokątnych kolektorów i okrągłych profili grzewczych, a między rzędami tych drugich jest miejsce na odwieszenie czegoś.

Grzejnik Virando Hanger

Grzejnik łazienkowy Virando Hanger został stworzony i zaprojektowany przez szwajcarskiego producenta kaloryferów - firmę Zehnder. Model zbudowano z myślą o użytkownikach, którzy wyżej niż wirtualne fajerwerki stawiają funkcjonalność konkretnego przedmiotu.

Skontaktuj się z dystrybutorem

captcha

© katalog ZEHNDER - 2013 - 2019