Drabinka łazienkowa Nobis - Zehnder

Grzejnik łazienkowy Nobis został stworzony przez markę Zehnder i charakteryzuje się nietuzinkową warstwą wizualną. Opiera się ona na owalnym kształcie ramki, w środku której znajdziemy poziomo, symetrycznie ułożone profile grzewcze.

Yucca Asym - asymetryczna drabinka łazienkowa

Grzejnik asymetryczny Yucca Asym to nowoczesna drabinka łazienkowa, która jednocześnie pełni rolę suszarki do mokrych ręczników. Model został zaprojektowany przez specjalistów ze szwajcarskiej firmy Zehnder, która od lat święci sukcesy w branży grzewczej.

Grzejnik łazienkowy Yucca - Cennik 2017

Grzejnik łazienkowy Yucca to jedyna w swoim rodzaju drabinka, która będzie wiernie i dobrze służyć swojemu użytkownikowi. Poza byciem elementem ozdobnym, jest to również oczywiście kaloryfer z funkcją suszenia mokrych ręczników.

Metropolitan - karta katalogowa 2017

Grzejnik dekoracyjny Metropolitan można zamówić w wersji wertykalnej oraz horyzontalnej - niezależnie od wyboru, można być pewnym, że w efekcie otrzymuje się solidny model kaloryfera, który z powodzeniem będzie służył przez wiele lat.

Grzejnik Metropolitan Spa i Bar - katalog 2017

Grzejniki Metropolitan Spa i Bar to modele ozdobne, ale nastawione najbardziej na służenie np. w łazience, gdzie dzięki swym właściwościom i cechom będą służyć jako suszarki do mokrych ręczników. Za stworzenie obu wersji odpowiada naturalnie firma Zehnder, szwajcarski producent grzejników dekoracyjnych oraz łazienkowych.

Fina Bar - katalog 2017

Dekoracyjny model Fina Bar został stworzony przez koncern Zehnder, pochodzący ze Szwajcarii. Grzejnik charakteryzuje się poręczą na mokre ręczniki lub ubrania, która znajduje się na płaskim froncie kaloryfera.

Vitalo Spa - karta katalogowa 2017

Vitalo Spa na froncie posiada specjalne wycięcia, które służą za miejsce do odwieszenia mokrej szmatki czy też ręcznika. Podłączenie do instalacji hydraulicznej odbywa się poprzez wejście dolne środkowe o rozstawie osi wynoszącym 50 mm.

Cennik 2017 - Vitalo Bar

Grzejnik Vitalo Bar to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli szwajcarskiego producenta, który ma w swoim dorobku wiele ozdobnych kaloryferów. Rama okalająca całość wykonana jest z czarnego poliamidu.

Skontaktuj się z dystrybutorem

captcha

© katalog ZEHNDER - 2013 - 2019