Quaro - katalog 2017

Grzejnik Quaro został stworzony na planie prostokąta. Kaloryfer jest elementem ozdobnym, źródłem ciepła oraz suszarką do mokrych ręczników. Firma Zehnder udziela na model pięcioletniej gwarancji.

Katalog 2017 - Subway

Grzejnik łazienkowy Subway to drabinka, zamknięta w elegancką ramę. Kaloryfer może pełnić rolę suszarki do mokrych ręczników czy szmatek w kuchni, a jego niewątpliwą zaletą jest uniwersalność.

Orbis - karta katalogowa 2017

Grzejnik Orbis to model dekoracyjny z serii Quality, czyli modeli o wysokiej jakości, a jednocześnie odpowiednio prezentujących się w różnych pomieszczeniach. Kaloryfer może być montowany w różnych pomieszczeniach o różnych charakterach, co z pewnością jest dużą zaletą modelu.

Kleo Bar - karta katalogowa 2017

Grzejnik Kleo Bar został stworzony przez szwajcarskie przedsiębiorstwo Zehnder, które od lat specjalizuje się w tworzeniu modeli łazienkowych oraz dekoracyjnych. Kaloryfer objęty jest pięcioletnią gwarancją producenta.

Grzejnik Kleo Spa - katalog 2017

Grzejnik Kleo Spa to model dekoracyjny oraz łazienkowy zarazem, a został stworzony i zaprojektowany przez szwajcarską firmę Zehnder. Kaloryfer produkowany jest w wersji pionowej oraz poziomej.

Grzejnik Forma Asym - cennik 2017

Forma Asym to asymetryczna drabinka łazienkowa, w której kolektory znajdują się blisko siebie po jednej stronie, a na nie nałożone są okrągłe profile grzewcze. Świetnie sprawdzi się w roli suszarki do przemoczonych tkanin.

Grzejnik Ovida Bow - Katalog 2017

Grzejnik Ovida Bow to model składający się z okrągłych rurek grzewczych, które zostały wygięte w lekki łuk. Model prezentuje się odpowiednio w różnych aranżacjach - zarówno nowoczesnych jak i klasycznych.

Ovida - Cennik 2017

Grzejnik Ovida to model drabinki łazienkowej, która ma jednocześnie służyć za suszarkę do mokrych ręczników. Kaloryfer można zamówić w dwóch wersjach - z jednym lub dwoma rzędami profili grzewczych.

Grzejnik Vision - katalog 2017

Grzejnik Vision to zaprojektowana w nowoczesny sposób drabinka łazienkowa, jeden z najbardziej ciekawych modeli w ofercie szwajcarskiej firmy Zehnder.

Skontaktuj się z dystrybutorem

captcha

© katalog ZEHNDER - 2013 - 2019